С.К.А.Й:«Це честь — бути розігрівом у ДДТ»

Алексей Югов

Специально для журнала  Релиз. UA (Июнь №6 (35) 2008)

Курсы журналистики Валерии Губренко

С.К.А.Й:«Це честь — бути розігрівом у ДДТ» , Интервью студента курсы журналистики Валерии Губренко Киев

С.К.А.Й:«Це честь — бути розігрівом у ДДТ» , Интервью студента курсы журналистики Валерии Губренко Киев

17 мая на Майдане Независимости прошёл финал фестиваля DJuice-гол, одним из участников которого была молодая и уже популярная рок-группа С.К.А.Й, в этот период как раз совершавшая своё первое турне по Украине, посвящённое 1020-летию Крещения Руси вместе с «ДДT» и «Братьями Карамазовыми». И поэтому поводу мы, воспользовавшись короткой остановкой музыкантов в Киеве, пообщались с солистом Олегом Собчуком и поинтересовались, какое впечатление произвёл на них первый в карьере гастрольный тур по городам Украины.

Релиз UA: Олег, из какого по счёту города вы приехали в Киев?

С.К.А.Й: Ми об’їхали 10 міст Західної України. Зараз приїхали з Вінниці. З-за Києва пропустили Дніпропетровськ в рамках туру, а далі їдемо на схід: Запоріжжя, Луганськ, Донецьк.

Релиз UA: Как держит себя по 10-бальной шкале С.К.А.Й, путешествуя с такими именитыми командами в первый раз?

С.К.А.Й: Не знаю, не нам вирішувати. Нас просто запросили, ми дуже подружилися з «ДДТ» і «Карамазовими», дуже хороша атмосфера в турі. Така не награна, відверта, близька, рокенрольна. Дуже класно —ніяких перегонів нема.

Релиз UA: У вас плотный график. Как вы себя чувствуете, устаёте?

С.К.А.Й: Важко. Концерти деколи кожен день, а деколи через день в інших містах. Реально важко. Це наше перше турне, і ми приємно втомлені, скажімо так. Тому що нам це подобається. Тур — це класно! Це дуже великий досвід і величезне задоволення від спілкування в цій атмосфері і від роботи.

Релиз UA: Хотелось погулять, расслабиться, отметить своё первое выступление?

С.К.А.Й: Повірте, з таким графіком десь гуляти, вживати алкогольні напої до ранку — це просто нереально, тому що на другий день виступати, і тут переїзд за 300–400 кілометрів. І один раз спробуєш — і потім вже не захочеш. Так що в турі ми дуже культурні. Тим більш, тур присвячений 1020-річчу Хрещення Русі, і в ньому виключені повністю такі вживання, тим більш, Шевчук не п’є і всіх наполеглево просить так само робити.

Релиз UA: И вы прислушиваетесь к авторитету Шевчука?

С.К.А.Й: Так. Та у нас і в самих мозги є, ми теж все добре усвідомлюємо. І, як я вже сказав, це в рамках туру незручно, та і навіщо?! Дорослі люди, в принципі.

Релиз UA: В каких условиях проходил тур, хорошо ли восприняла вас публика?

С.К.А.Й: Так загалом не скажеш. І якщо був класний готель — публіка не дуже, часто заважав дощ і слабка кількість реклами безпосередньо на афішах міст. Не дуже сподобалось в Луцьку і Вінниці. В Калуші взагалі не повірили, що приїхало «ДДТ», там було слабко. На перше місце за потужністю реакції людей без самореклами можу виділити рідне місто Тернопіль. Там було просто все забито. Так просто вигукуеш: «А!» — і всі у відповідь: «ХА-А-А!!!» Хотілося б скоріше повернутися з концертом туди.

Релиз UA: Как влияет тур на ваши музыкальные качества?

С.К.А.Й: Впливає дуже добре. Ми набуваємо технічного досвіду і, звичайно, не залишаємо осторонь нашу творчість. Під час туру у нас з собою переносна студія, і ми записуємо, що придумаємо.

Релиз UA: Кто-нибудь из родных сопровождает вас на гастролях?

С.К.А.Й: Моя дружина їздила зі мною в 5 міст, потім мусила поїхати додому до дитини.

Релиз UA: Можно предположить, что в этом туре вы являетесь «разогревом» для «ДДТ» и «Карамазовых»?

С.К.А.Й: Легко, звичайно! Для нас честь бути розігрівом для таких команд. А в чому соромно бути розігрівом? Всі починали з розігріву. І Metallica. Це нормально. Взагалі я дивуюся і в деякій мірі не поважаю тих рокерів, які бояться когось розігрівати, бояться виступати першими. Єдиний нюанс, що хочеться, щоб тебе більше людей почули, а люди приходять вже ввечері, пізніше. Доречі, «ДДТ» самі нам пропонували, щоб в нашому Тернополі ми виступили після них. Шевчук хотів. Але смисл це робити? Це показуха, помпезність, і нам це зараз не потрібно. «ДДТ» ветерани, це легенда, вони заслужено повинні виступати останніми, а ми поки що зелені, виступаємо перед ними. Це нормально. Це природньо і логічно.

Релиз UA: Где и с кем планируете отдыхать после турне?

С.К.А.Й: З сім’єю, тільки з сім’єю! Я зараз дуже рідко їх бачу, сумую за ними постійно. Куди поїхати, ще не вирішили, в Карпати поїдемо точно. Ми любимо по горах лазити з рюкзаками і палатками. Ніде так не відпочиваю душею й тілом, як в Карпатах. Я брал интервью и очень хотел нащупать какую-нибудь пикантную подробность с намёком на скандал. Ведь так часто они сопровождают самые различные звёздные проекты, и это так в духе рок-н-рола! Но во время беседы с Олегом Собчуком я не видел в его глазах даже намёка на заинтересован- ность в скандальном пиаре, и мои интерес и симпатия к этой молодой группе только росли. Передо мною стояла уже Звезда, просто жаждущая перенимать опыт у таких легенд сцены, как «ДДТ» и «Братья Карамазовы», и стремящаяся завоевывать популярность своей музыкой, а не кричащими заголовками в журналах. Я от всей души желал им творческих подвигов, а они аккорд за аккордом дарили публике  волны качественного и позитивного рок-н-рола.

 

 

Оставьте комментарий

���������

on-line курс
пишущей
журналистики