Подарунки — це зазвичай компенсація за те, що сам не подарунок

Автор:  Вікторія Гаркуша
студентка курсов журналистики в Киеве ( Медиа-школа Валерии Губренко)

Кожна людина має певну мрію, бажання, що вона хотіла б отримати у  подарунок. Ми з усмішкою приймаємо всі презенти і дуже радіємо, коли хтось, хоча б трішки потрапив в потрібне русло . Звичайно, такі моменти закарбовуються в нашій пам'яті надовго, і для кожного це щось своє, особисте. Ми  вирішили дізнатися думки студентів, про подарунки, що додали яскравих фарб  їхньому життю.

Катя, 20 років
У моєму житті подарунків було доволі багато. Найчастіше отримувала цукерки, торти, бо всі знають про мою пристрасть до солодкого,також квіти і парфуми. Та є один подарунок, що запам’ятався на довго. На 8 березня краща подруга презентувала мені Кримінальний кодекс зі словами « ти можеш робити все, крім того, що зазначено у цій книжечці, бережу її й досі, проблем з законом ще не було.

Інна, 22 роки
Мабуть найкращі подарунки робив мені мій хлопець : на день народження, 8 Березня, річниці знайомства. Це були і прикраси, і солодощі, мобільний телефон, планшет, квіти. Але найбільше запам’ятався один, подарований просто так. Одного разу, мій коханий прийшов на побачення з носочками. Щоб у мене не мерзли ніжки – хлопець потурбувався про мене в такий спосіб.

Каріна, 19 років
Найцікавіший подарунок, який я отримувала — був кіндер-сюрприз. Ні, це незвичайне яйце з іграшкою, друг обережно вийняв все з середини і помістив туди 200 гривень. Це було дуже несподівано, я взяла, подивилась на нього подякувала, а друг посміхаючись сказав : Ти не зрозуміла, подарунок у ньому». Я б ніколи не здогадалась, що це яйце було відкрите, робота виконана бездоганно.

Олег, 21 рік
Найкращий подарунок мені зробила моя дівчина – Наталя. На день народження я був в іншій країні, нічого не очікував,і тут вона присилає мені відео. Це відео  зроблено власноруч . Наталя поїхала в моє місто, де ніколи не була, познайомилась з батьками, познаходила друзів. Їй допомагали незнайомі люди і люди близькі мені. Всі передавали привіт і говорили, щоб я беріг свою дівчинку. Ось, бережу вже третій рік.

Ірина, 21 рік.
Всі подарунки, які мені дарували були звичайними – біжутерія, косметика, засоби догляду за шкірою, фотоапарат, телефон. Хочу розповісти історію, як я колись привітала свою подругу. Вона приїхала до мене в гості. Ми сиділи, святкували, все звичайно. І тут я запросила її прогулятися до лісу. Дивно з чого б це, але вона нічого не зрозуміла. В лісі на неї чекав подарунок – коні і їзда верхи, від несподіванки подруга навіть розплакалась, ми ще довго згадували той випадок.

Женя, 20 років.
Одного разу ми вирішили оригінально привітати подругу, подарунок вже був готовий -  гаманець. Але ж просто подарувати зовсім не весело. Ми купили величезну рябу сумку, поклали в неї купу надутих повітряних кульок і десь на дно вкинули гаманець. Катя була трохи шокована.

Поспілкувавшись з студентами я зрозуміла, що 50 % опитуваних найчастіше дарують гроші, 20% — косметику і біжутерію, 15 % — солодощі,10 % — квіти і лише 5 % оригінальних подарунків, які не забуваються. Креативності Вам і творчої наснаги, а головне – даруйте з любов'ю.

 

Оставьте комментарий

���������

on-line курс
пишущей
журналистики