Чи справді файно у Тернополі?

Автор: Яцкевич Марина, 
студентка курсів журналістики у Києві ( Медіа-школа Валерії Губренко)

Кожного року все більше українців надають перевагу відпочинку за кордоном. Але спокусившись на іноземний курорт, багато з нас навіть не замислюється, що можна чудово провести відпустку і в Україні. Адже скільки усього цікавого та захоплюючого є у кожному нашому місті . Взяти хоча би Тернопіль.

Атмосфера  міста

Тернопіль невелике та досить спокійне місто. Вузенькі вулички, затишні кафешки, привітливі люди, невелика кількість транспорту. Взагалі по Тернополю можна пересуватися пішки і дістатися будь-куди без перешкод. Хоча, якщо Ви маєте на меті зайнятися шопінгом, то тут таки варто проїхатися маршруткою до великого ТРЦ «Подоляни», який знаходиться на окраїні.

Перша окраса міста

Першим, що Вас зачарує буде Тернопільський став, який знаходиться майже у центрі міста. Поряд з ним є парки та острівці, де можна помилуватися краєвидами. Вдень , усього за 10 грн можна прокататися на одному з теплоходів і подивитися на місто з води. А ввечері просто необхідно прогулятися набережною. Світло ліхтарів,що відбивається у воді та вечірній затишок цього місця однозначно надовго запам’ятаються.

Тернопільська кнайпа

Місце, де збирається молодь і не хоче розходитися. Цей заклад по праву є візитною карткою файного міста. З самого ранку і до пізньої ночі у кнайпі не вимикається музика, панує весела атмосфера, привітливо усміхаються офіціанти. Тут частують відвідувачів смачними стравами виключно з тернопільських продуктів. У розважальній програмі живі виступи гуртів, трансляції футбольних матчів, пивні війни та ще багато цікавого. Отож, якщо ви не були в тернопільській кнайпі – вважайте ви не були в Тернополі!

Театральний майдан

Театральний майдан — улюблене місце відпочинку тернополян. Тут знаходиться архітектурна окраса міста Тернопільський драматичний театра. Від майдану відходить бувальр Т.Шевченка, який закінчується  величним пам’ятником Соломії Крушельницькій. Місцеві жителі говорять, що цей архітектурний витвір мистецтва є символом  Тернополя, який не тільки прикрашає місто, а й оберігає його. Отож фотографуватися біля нього обов’язково.

Культура і відпочинок

Вільний час у місті можна провести у нічному клубі, кінотеатрі чи розважальному центрі. А от любителям культурного відпочинку варто завітати до картинної галереї, краєзнавчого та художнього музеїв або відвідати Костьол монастиря домініканців чи Воздвиженську церкву, які є пам’ятками архітектурного значення. До того ж безтурботно гуляючи містом, маєте нагоду наткнутися на пам’ятник сантехніку, що створений у вигляді чоловіка в спецодязі, який вилазить з водопровідного люка або пам’ятник людині-невидимці створений у вигляді черевиків, що стоять на землі і поповнити свою колекцію фотографій.

 

Оставьте комментарий

���������

on-line курс
пишущей
журналистики