Що очікувати від міста на воді? Венеція: що потрібно знати туристу

Боженко Оля

Курсы журналистики в Киеве (МедиаШкола Валерии Губренко)

Що очікувати від міста на воді?

Венеція: що потрібно знати туристу

Коли ми приїздимо до нового міста, нас переповнюють емоції,как научиться писать хорошие статьи адже все навколо інше: люди, мова, культура, традиції, кухня. Щоб ви не розгубилися в перший день перебування у найбільш романтичному та вишуканому місті, а по-справжньому насолодилися його красою, ділимося з вами декількома порадами.

Транспорт

Якщо Ви збираєтеся їхати до Венеції, звикайте до того, що пересуватися Ви будете переважно пішки, адже у місті немає ні машин, ні мотоциклів, тож прихопіть з собою пару зручного взуття. Щоправда, до віддалених частин міста, як і до прилеглих островів,продающие тексты можна добратися на річкових трамвайчиках. Вони курсують ледь не кожні 10 хвилин по найширшим каналам міста. До речі, в такий спосіб ви можете подивитися на Венецію з моря. Проїзд за дві години коштує 7 євро.

Вулички

Туристів у місті повно, але не турбуйтесь – вони швидко розчиняться у лабіринті вуличок. Вам слід зважати на те, що у Венеції повно таємничих проходів, дуже легко загубитися і не знайти дорогу назад. Якщо ви почнете кружляти навколо у пошуках свогокак стать настоящим журналистом готелю впродовж 30 хвилин – не хвилюйтесь – це траплялося з усіма туристами. Варто завжди під рукою мати карту і слідкувати за номерами будинків поруч з Вами – номер вашої домівки в місті один єдиний.

Кожна споруда – витвір мистецтва, тому блукаючи вулицями потрібно високо піднімати голову, щоб не пропустити щось визначне. Взагалі Венеція повна сюрпризів: багато вуличок впираються в канали, і якщо на вас там не чекає Ваша персональна гондола чи човник, доведеться розвертатися і шукати інший шлях.

Кава

Кав’ярні тут ледь не на кожному кроці, і п’янкий аромат свіжо змелених зерен вводить вас у транс ще на вулиці. Насправді місцевих рідко можна побачити з капучіно надворі – вони скупчуються за барною стійкою, замовляють свою дозу кофеїну, одразу її випиваютьпопасть на работу в журнал, газету і прямують далі по своїх справах. Зрозуміло чому: якщо Ви п’єте каву в приміщенні, як венеціанець, це коштує одне євро. Якщо ж ви хочете посидіти на вулиці, ціна піднімається у два-два з половиною рази переважно за обслуговування. Ніхто вас не засудить, якщо ви піддастеся місцевим традиціям, тим паче спостерігати за італійськими барменами, сьорбаючи улюблене caffè latte – саме задоволення.

Гондоли

Якщо ви хочете відчути себе заможним венеціанцем, слід покататися на традиційному транспорті Венеції – гондолі. За 60-80 євро ви зможете побачити потаємні куточки міста, дізнатися те, що відомо лише місцевим, та послухати італійську серенаду. Важко придумати щось романтичніше: вогні нічного міста відблискують у воді, вас заколисують хвилі, і незабутній глибокий і водночас ніжний голос гондольєра запалює вогонь у серці.

Курсы журналистики
http://www.u-centr.com.ua/
тел. 8 067 681 31 85

 

Оставьте комментарий

���������

on-line курс
пишущей
журналистики